Ronald Heijn naar Pensioenfonds Rail & OV

Onze vicevoorzitter en bestuurslid Ronald Heijn verlaat op 1 januari Pensioenfonds PGB. Na een bestuursperiode van bijna 6 jaar start hij op 1 maart als onafhankelijk bestuursvoorzitter bij Pensioenfonds Rail & OV.

11 december 2025

Ronald begon op 1 april 2020 als bestuurslid namens de gepensioneerden en was sinds begin 2023 ook vicevoorzitter van het bestuur. Zijn opvolger wordt ook weer op voordracht van de gepensioneerden benoemd. Het bestuur heeft inmiddels het profiel voor het nieuwe bestuurslid opgesteld. Bestuurslid Tim van Dijk wordt vanaf 1 januari de nieuwe vicevoorzitter naast vicevoorzitter Hans Kamps. Verder start op 1 januari ook onze nieuwe bestuursvoorzitter Hans Veltkamp.

Hans Kamps: “Ronald heeft in de afgelopen jaren een belangrijke bijdrage geleverd aan de verdere ontwikkeling van Pensioenfonds PGB. En als vicevoorzitter heeft hij in 2025 na het vertrek van Jochem Dijckmeester een belangrijke rol gespeeld. Wij zijn als bestuur dankbaar voor zijn inzet en wensen hem alle succes toe op zijn nieuwe plek.”

Ronald over zijn vertrek: “Ik neem afscheid van een heel bijzonder pensioenfonds dat ik in mijn hart heb gesloten. En waar ik, met trots, hele mooie zaken heb kunnen realiseren. Samen met heel veel fantastische collega’s. De afgelopen 6 jaar brachten mij groei, inspiratie en zeker ook uitdagingen. Maar vooral de overtuiging dat we dit alleen maar mét en voor elkaar konden bereiken. En daar kijk ik met een goed gevoel op terug.”